Rikthehet trendi i bujshëm i “VITEVE 80″/ Disa ide si t’i vishni bluzat me mëngë të fryra (FOTO) – AlpeGossip
Rikthehet trendi i bujshëm  i “VITEVE 80″/ Disa ide si t’i vishni bluzat me mëngë të fryra (FOTO)

Rikthehet trendi i bujshëm i “VITEVE 80″/ Disa ide si t’i vishni bluzat me mëngë të fryra (FOTO)

Vera e kaluar ishte e sunduar nga trendi lëkurëzbulues, bluzat, fustanet që zbulonin shpatullat, pork y sezon veror na vesh dhe na kthen pas në vitet ’80. Mëngët e fryra, hibrid i përsosur i epokës viktoriane që plotësohet nga detajet e viteve ’80 padyshim do të bëjë naming këtë verë.
Shpejt, ky trend po shndërrohet në atë më të preferuarin e vajzave dhe këto të fundit po veshin e poi kombinojnë këto bluze në gjithëfarë mënyrash.Nuk jeni IN nëse këtë verë, garderobës suaj i mungon një bluzë e tillë.