“Puthje” dhe kuaj, ja si i përshëndet fansat gazetarja e re e “Supersport” (FOTO) – AlpeGossip
“Puthje” dhe kuaj, ja si i përshëndet fansat gazetarja e re e “Supersport” (FOTO)

“Puthje” dhe kuaj, ja si i përshëndet fansat gazetarja e re e “Supersport” (FOTO)

Sidorela Gjoni, gazetarja e re e “Supersport” që së fundmi është bërë protagoniste edhe në terren si reportere nga fusha të ndryshme të Shqipërisë, ka një pasion të veçantë për fotot.

Nuk zhgënjen as me pozat dhe “fiksimin” që ka për fustanet e trendi, por nga sa shihet në profilin e saj në “Facebook”, gazetaria, futbolli dhe fotot nuk janë të vetmet “sporte” të preferuar. Ajo ka qejf edhe kuajt.