DEKLARATA EPIKE/ Beatrix Ramosaj: Djema ju i dashuroni vajzat elegante, por kur i gjuani të pasmet duket si... (FOTO - AlpeGossip
DEKLARATA EPIKE/ Beatrix Ramosaj: Djema ju i dashuroni vajzat elegante, por kur i gjuani të pasmet duket si… (FOTO

DEKLARATA EPIKE/ Beatrix Ramosaj: Djema ju i dashuroni vajzat elegante, por kur i gjuani të pasmet duket si… (FOTO

Ka meshkujt që preferojnë vajzat e mbushura, por ka edhe nga ata që preferojnë të kenë në krah partnere elegante.

Beatrix Ramosaj është e njohur për format e saj sensuale dhe shumë meshkujt e admirojnë për linjat e saj të mbushura, por ja që këngëtarja ka vendosur ti thumbojë pak gjithë gjininë mashkullore.

Në Instagram, Beatrix ka postuar një foto ku shkruhet: “Ju djema i dashuroni vajzat elegante, por kur i gjuani të pasmet ndihet e njëjta zhurmë sikur bën një screenshot”

Këshillë me vend kjo nga një vajzë kaq seksi sa Beatrix. Djema kijeni parasysh…