PRINTI QERSHI/ Njihuni me disa nga veshjet më të bukura të kësaj vere… (FOTO) – AlpeGossip
PRINTI QERSHI/ Njihuni me disa nga veshjet më të bukura të kësaj vere… (FOTO)

PRINTI QERSHI/ Njihuni me disa nga veshjet më të bukura të kësaj vere… (FOTO)

Ne të gjithë jemi mësuar me lulet e pranverës, por Vera 2018 ishte pak më shumë novatore të një tendence për të provuar: Qershitë.

Frutat e reja të preferuara të modës,printi i qershisë, u përhap shumë këtë sezon.

Nga fustanet për në punë deri te bluzat e thjeshta dhe aksesorët, ka një copë qershie për të gjithë që të blejnë këtë verë.

Ja disa nga veshjet me këto printe:

in season 🍒 | charli white cherries

A post shared by RAILS (@rails) on