“PREHU N’PAQE BAB”/ Reperi shqiptar jep lajmin e hidhur, humb babain si pasojë e Covid-19 (FOTO) – AlpeGossip
“PREHU N’PAQE BAB”/ Reperi shqiptar jep lajmin e hidhur, humb babain si pasojë e Covid-19 (FOTO)

“PREHU N’PAQE BAB”/ Reperi shqiptar jep lajmin e hidhur, humb babain si pasojë e Covid-19 (FOTO)

Reperi i njohur nga Kosova, Elinel ka humbur babain e tij. Lajmin e trishtë e ka ndarë vetë Elinel përmes rrjeteve sociale, me një foto ku shfaqej i ati në tokën e mbledhur. “Pusho n’paqe bab”, shkruan Elinel krahas fotos.Sipas ‘Prive’, babai i Elinel ka qenë i infektuar dhe ndërroi jetë pas komplikimeve të shkaktuara nga COVID-19. Në raportin 24 orësh të publikuar ditën e djeshme nga Ministria e Shëndetësisë në Kosovë u raportua për një viktimë, që mësohet të ishte babai i Elinel.

View this post on Instagram

Pusho n'paqe BAB.

A post shared by ELINEL ᶫᶰᶫ (@rrugaco) on