Pasi thanë se ishte shtatzënë, e dashura e Mozzik SHOKON fansat: Jam gati të vdes… (FOTO) – AlpeGossip
Pasi thanë se ishte shtatzënë, e dashura e Mozzik SHOKON fansat: Jam gati të vdes… (FOTO)

Pasi thanë se ishte shtatzënë, e dashura e Mozzik SHOKON fansat: Jam gati të vdes… (FOTO)

Disa ditë më parë u përhap me shpejtësi lajmi se Mozzik dhe e dashura e tij, Loredana Zefi, do të bëheshin prindër për herë të parë.
Lajmin e shtatzënisë e dhanë burime pranë çiftit dhe së fundmi dyshimet u shtuan edhe më shumë kur emisioni ‘FunDay’ siguroi një foto të Loredanës ku dukej barku i rrumbullakosur.

Teksa të gjithë fansat janë në pritje të një përgjigjeje nga çifti, Loredana ka tërhequr ditën e sotme vëmendjen e tyre me një postim në Instastory. Ajo ka fotografuar këmbën e saj mbi të cilën ka shkruar “Gati të vdes”, duke shokuar ndjekësit me këtë veprim.