ZHVISHET dhe Miriam Cani! Këngëtarja si asnjëherë më parë publikon FOTO seski – AlpeGossip
ZHVISHET dhe Miriam Cani! Këngëtarja si asnjëherë më parë publikon FOTO seski

ZHVISHET dhe Miriam Cani! Këngëtarja si asnjëherë më parë publikon FOTO seski

Miriam Cani ka arritur që me zërin e bukur dhe ëmbëlsinë që e karakterizon të bëhet në një nga personazhet më të dashura për shqiptarët. Mirëpo siç dihet këngëtarja është gjithmonë shumë e rezervuar për jetën private dhe shumë e kujdesshme me pamjen.

Miriami gjithmonë komentohet nga mediat për muzikën e saj dhe jo për fotot provokuese.Por si rrallëherë këngëtarja ka publikuar një fotot ku shfaqet shumë më ndryshe nga sa jemi mësuar ta shohim.

E veshur vetëm me një këmishë dhe një pozë seksi, këngëtarja i ka habitur fansat me foton provokuese. Pranë fotos bardhë e zi, ku shihet e ulur me një këmbë të hapur ka shkruar: “Është për ty. Nëse fitoni, jeni ju. Nëse humbisni, jeni ju. E zezë dhe e bardhë. Askund për t’u fshehur.”