PUSHIME LUKSOZE ME ARJOLA DEMIRIN/ Ndjekësit i kthehen Adriana Matoshit: E paske marrë rrogën! Deputetja: Jam tepër e zonja – AlpeGossip
PUSHIME LUKSOZE ME ARJOLA DEMIRIN/ Ndjekësit i kthehen Adriana Matoshit: E paske marrë rrogën! Deputetja: Jam tepër e zonja

PUSHIME LUKSOZE ME ARJOLA DEMIRIN/ Ndjekësit i kthehen Adriana Matoshit: E paske marrë rrogën! Deputetja: Jam tepër e zonja

Dy figurat e njohura të ekranit, njëherësh dhe mike të ngushta, Adriana Matoshi dhe Arjola Demiri, kanë shijuar së bashku disa ditë pushimesh në Egjipt.

Aktoret morën vëmendjen me pozat atraktive që ndanin në rrjete sociale. Së fundmi, aktorja Adriana Matoshi, njëherësh deputete në Kuvendin e Kosovës, është përplasur me një ndjekës për një koment lidhur me pushimet që ata kanë bërë në Egjipt.

“A e paskeni marrë rrogën”, ka shkruar komentuesi mes të tjerash për deputeten kosovare. Ndërsa Adriana është shprehur se të ardhurat e saj nuk varen nga rroga e deputetit.

“Une kom marre rroge edhe pa kon deputete i nderum, prej se e maj veten ne men une kom punu, edhe kom pase, se kom shtri doren me lype po as nuk kom zgjedhe cka me punu, neser edhe mos me kon deputete apet ko me marr rroge nashta hala ma te mire, se jom teper e zoja.”, ka shkruar ajo.

 

 

  • foto galeri