E VUTË RE KËTË DETAJ NË KLIPIN E RI TË KIDËS DHE BUTRINTIT? Artistët kanë xhiruar në shtëpinë e serialit të famshëm turk (FOTO) – AlpeGossip
E VUTË RE KËTË DETAJ NË KLIPIN E RI TË KIDËS DHE BUTRINTIT? Artistët kanë xhiruar në shtëpinë e serialit të famshëm turk (FOTO)

E VUTË RE KËTË DETAJ NË KLIPIN E RI TË KIDËS DHE BUTRINTIT? Artistët kanë xhiruar në shtëpinë e serialit të famshëm turk (FOTO)

Këtë vit, siç edhe pritej prej kohesh nga fansat, Orhidea Latifi e njohur si Kida dhe Butrint Imeri kanë sjellë një bashkëpunim vetëm ata të dy.

Projekti i artistëve, përbëhet nga dy këngë dhe ka një numër të madh skenash të xhiruara. Mirëpo, një detaj nga skenat e klipit me siguri shumë nuk e kanë vënë re.

Pothuajse pjesa më e madhe skenave të pjesë së parë të videoklipit janë xhiruar në shtëpinë e serialit të famshëm “Dashuri e pafund”. Në këtë serial, shtëpia e bardhë me pishinë i përkiste njërit prej protagonistëve, Emirit.

Ky serial ju kujtojmë u bë shumë i ndjekur në Shqipëri, ku si aktorë kryesorë luanin Neslihan Atagül (Nihan) dhe Burak Özçivit (Kemal).