Fansja se lë rehat për PHOTOSHOP-in dhe celulitin në FOTON seksi, Enca ”e tall” publikisht: Kjo është… – AlpeGossip
Fansja se lë rehat për PHOTOSHOP-in dhe celulitin në FOTON seksi, Enca ”e tall” publikisht: Kjo është…

Fansja se lë rehat për PHOTOSHOP-in dhe celulitin në FOTON seksi, Enca ”e tall” publikisht: Kjo është…

Këngëtarja Enca Haxhia i ka mahnitur fansat sot me një palë bikini blu që i tregojnë të pasmet bombastike ndërkohë që qëndron në një jaht. Krahas komenteve pozitive, një fanse e ka pyetur se sa PHOTOSHOP-e ka përdorur për të fshirë celulitin te kofshët.

“Sa lloj photoshop-esh ke përdorur për të fshirë celulitin nga shala”? Por Enca nuk mund të mos i kthente përgjigje dhe e ka bërë në mënyrën më ironike të mundshme.

“Po ty sa xhama syzesh tu deshën për ta vënë re” e pyet Enca fansen.

E si të mos mjaftonte kjo Enca ka publikuar profilin e saj në INSTAGRAM për t’i treguar të gjithëve që ajo edhe pse e shan Encën në komente, në fund është fansja e saj.