“PSIKOPATJA JOTE”/ Fifi dhe Mc Kresha i gëzohen suksesit të parë (FOTO) – AlpeGossip
“PSIKOPATJA JOTE”/ Fifi dhe Mc Kresha i gëzohen suksesit të parë (FOTO)

“PSIKOPATJA JOTE”/ Fifi dhe Mc Kresha i gëzohen suksesit të parë (FOTO)

Fifi dhe Mc Kresha janë dy artistët, të cilët po konkurrojnë në “Kënga Magjike” me këngën “Psikopatja jote”.

Kjo këngë ka marrë komente pozitive që nga momenti i publikimit dhe Kresha dhe Fifi shihen si pretendentë për çmimin e parë.

Në kanalin YouTube, “Psikopatja jote” ka marrë mbi 1 milion klikime, fakt të cilit i është gëzuar shumë Fifi.