MAJK FESTON SOT DITËLINDJEN/ Capital T e uron me këto fjalë (FOTO) – AlpeGossip
MAJK FESTON SOT DITËLINDJEN/ Capital T e uron me këto fjalë (FOTO)

MAJK FESTON SOT DITËLINDJEN/ Capital T e uron me këto fjalë (FOTO)

Majk sot feston ditëlindjen dhe me këtë rast ka marrë urime të shumta nga fansat dhe kolegët.

Capital T ishte në mesin e artistëve që i uroi reperit ditëlindjen, duke i uruar më të mirat atij.

“Gëzuar ditëlindjen vëlla, pritsh edhe shumë tjera plot me shëndet e me hite”, ka shkruar Capital T në foton ku shihet përkrah Majk.

Kujtojmë se të dy reperët janë në mesin e emrave më të suksesshëm të skenës ku  dueti “Pasha Jetën”, të cilin Majk dhe Capital T e publikuan në muajin maj, ka marrë afro 29 milionë klikime në YouTube.