”NGELE DUKE POSTUAR FOTO TË SHPIFURA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”NGELE DUKE POSTUAR FOTO TË SHPIFURA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

”NGELE DUKE POSTUAR FOTO TË SHPIFURA”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë” VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Lori Hoxha ka postuar një foto në llogarinë e saj të saj të Instagramit ku duket e veshur, e rregulluar dhe duke pozuar shumë bukur. Teksa pjesa më e madhe e ndjekësve kanë po këtë mendim, dy të tjerë janë shumë të shqetësuar lidhur me fotot dhe postimet e Lorit…

Françeska Jaçe ka postuar një foto ku duket e ulur dhe duke shijuar një pije. Pjesa më e madhe e fansave e komplimentojnë por dy të tjerë shqetësohen për look-un e saj dhe mënyrën si Françeska është ulur.

Tayna ka postuar një foto me bikini dhe e ka shoqëruar me përshkrimin ”Ëndrra e çdo vjehrre”. Shumë fansa e pohojnë këtë përshkrim, ndërsa disa të tjerë nuk janë aq dakord. /AlpeGossip.al