TË MREKULLUESHME/ Shikoni si duken binjaket më të bukura në botë – AlpeGossip
TË MREKULLUESHME/ Shikoni si duken binjaket më të bukura në botë

TË MREKULLUESHME/ Shikoni si duken binjaket më të bukura në botë

Të gjithë mendojnë se bebet e tyre janë krijesat më të bukura. Por këto binjake jo më kot janë cilësuar si më të bukurat në botë. Që kur ishin foshnja Ava dhe Lea, të linduara në Kalifornia kanë mahnitur infermjeret me pamjen e tyre.

Tashmë që janë rritur ato kanë bërë për vete shumë agjensi modelingu. Bukuria e tyre u vu në dukje nga Jaqi Clements, nëna e dy vajzave e cila u realizonte foto me aparatet jo profesionale ose me celular.

Ato janë mjaft të njohura në rrjet dhe të synuara për botën e modelingut. Dy bukuroshet kanë dhe një vëlla dy vite më të madh, i cili është po aq tërheqës.