VESHUR ME TË KUQE/ Prezantuesja shqiptare ka vendosur t’i çmend anglezët (FOTO) – AlpeGossip
VESHUR ME TË KUQE/ Prezantuesja shqiptare ka vendosur t’i çmend anglezët (FOTO)

VESHUR ME TË KUQE/ Prezantuesja shqiptare ka vendosur t’i çmend anglezët (FOTO)

Moderatorja Blerona Zeqiri për momentin po qëndron në Londër.

E veshur me një fustan të kuq, i cili ia ka theksuar linjat, duket si modele. Fotot e fundit të postuara nga ajo kanë marrë menjëherë vëmendje duke u komplimentuar jashtë mase dukja e saj.

Një prej ndjekësve i thotë se ‘e tranove krejt Anglinë”. E dikush tjetër po ia dedikon vargjet e këngës “Ngjyra kuqe” nga Adrian Gaxha dhe Floriani.