THANË SE PUNON TEK UJËSJELLËSI/ Bieta Sulo ka dy fjalë për të thënë (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
THANË SE PUNON TEK UJËSJELLËSI/ Bieta Sulo ka dy fjalë për të thënë (FOTO+VIDEO)

THANË SE PUNON TEK UJËSJELLËSI/ Bieta Sulo ka dy fjalë për të thënë (FOTO+VIDEO)

Ditën e djeshme kudo në media qarkulluan lajme se moderatorja Bieta Sulo punonte si specialiste në Ujësjellësin e Tiranës. Më pas revista “Who” bëri me dije se ajo kishte dhënë dorëheqjen që në vitin 2018.

Megjithatë komentet nuk kanë të ndalur në rrjet dhe së fundmi ka vendosur të reagojë dhe Bieta. Moderatorja ka publikuar një video në rrjete sociale një video duke shkuar në studio për emisionin “Ftesë në pesë”.

Ajo shprehet se Top Channel është dashuria e saj e vetme, duke lënë të kuptohet se nuk ka vend për një punë të dytë. “Do iu përshëndes nga Top Channel, dashuria ime e vetme”, thotë Bieta.