Më e mirë ëma se e bija/ Xhesika Berberi prezanton MAMIN dhe qenka një YLL! (FOTO) – AlpeGossip
Më e mirë  ëma se e bija/ Xhesika Berberi prezanton MAMIN dhe qenka një YLL! (FOTO)

Më e mirë ëma se e bija/ Xhesika Berberi prezanton MAMIN dhe qenka një YLL! (FOTO)

Ajo është konsideruar si një nga vajzat më të bukura shqiptare dhe shpesh herë është krahasuar dhe me super modelen e famshme Gigi Hadid.

Ditën e sotme nëna e modeles së njohur feston ditëlindjen dhe Xhesika ka shpërndarë një video dhe një foto në Instastory, ku e ka uruar atë dhe e ka prezantuar me të gjithë ndjekësit në Instagram.

“Gëzuar ditëlindjen mami. Të dua shumë”, ka shkruar Xhesika pranë videos, ku shihet ngjashmëria e madhe që ajo ka me të. Duket qartë që bukurinë, modelja e famshme e ka marrë nga ajo.