Eneda Tarifa TËRBOHET kundër mediave: Po plaçi në vend e ju plastë bomba në dorë… – AlpeGossip
Eneda Tarifa TËRBOHET kundër mediave: Po plaçi në vend e ju plastë bomba në dorë…

Eneda Tarifa TËRBOHET kundër mediave: Po plaçi në vend e ju plastë bomba në dorë…

Këngëtarja e njohur Eneda Tarifa mbrëmjen e djeshme ka pësuar një incident në skenën e ‘The Voice Kids’.
Menjëherë pas kësaj skene në media u përhap furishëm lajmi dhe kjo duket se e ka nxehur keq këngëtaren dhe nuk ka lënë gje pa thënë për ata që shkruan mbi këtë fakt.

“Vazhdon kazani i mediave shqiptare, zjen e zjen e nuk ka të sosur… Po plaçi që vend o ju plastë bomba në dorë. Se mbi të gjitha jeni edhe të pasaktë. Mirë që na ka mbytur injoranca mediatike dhe dashakeqe por të paktën jini koherent se nuk përkojnë faktet me ngjarjet dhe figurat. Pupupu… Turp i kombit. Portalet e llapaqenët e këtij vendi janë TURP.”- ka përfunduar ajo e irrituar statusin e saj.