KËSHTU S’I KISHM PARË NDONJËHERË/ Kim Kardashian publikon FOTOT provokuese me motrën e saj – AlpeGossip
KËSHTU S’I KISHM PARË NDONJËHERË/ Kim Kardashian publikon FOTOT provokuese me motrën e saj

KËSHTU S’I KISHM PARË NDONJËHERË/ Kim Kardashian publikon FOTOT provokuese me motrën e saj

Kylie Jenner është më e vogla prej motrave Kardashian-Jenner.

Megjithatë, ajo ka bërë rrugë të suksesshme drejt famës, dhe pritet që të bëhet miliarderja më e re në botë.

Së fundmi, ajo ka realizuar një fotosesion të ri me motrën e madhe, Kim Kardashian.

Dyshja vendosën që t’i ndajnë fotografitë e tyre me ndjekësit në rrjetin social Instagram.

Këto imazhe, janë realizuar me qëllimin të promovimit të produkteve të tyre më të reja kozmetike.

Në një episod të “Keeping up with the Kardashians” të transmetuar më 28 tetor, motrat shihen duke u fotografuar për të promovuar linjën e re.

Ditë më parë, ato u evakuuan nga shtëpitë e tyre në Kaliforni, si shkas i zjarreve që kapluan vendin.

Motrat Jenner-Kardashian vazhdojnë të jenë në qendër të vëmendjes së mediave botërore për performancën e tyre në serial.