PLASI SHERRI/ Onati thumbon Mozzikun në mes të emisionit – AlpeGossip
PLASI SHERRI/ Onati thumbon Mozzikun në mes të emisionit

PLASI SHERRI/ Onati thumbon Mozzikun në mes të emisionit

Këtë mbrëmje të së shtunës ka nisur puntata e rradhës e emisionit shumë të pëlqyer nga publiku ‘Shiko kush luan’. Të ftuar në këtë puntatë janë: Samanta Karavella, Stresi, Onati, Rovena Dilo, Hit-Man, Leonora Poloska, Rolla dhe Devis Xherahu.

Pjestari i grupit të njohur “Babastars”, Onat, iu është përgjigjur pyetjeve të drejtuara nga Fifi me sinqeritetin më të madh, ashtu si i mendon ai gjërat. Një ndër pyetjet që këngëtarja i ka drejtuar është: ‘Cili nga artistët shqiptarë mendon se ka nevojë për më shumë tekst?’.

Onat zgjodhi të thoshte emrin e reperit të njohur Mozzik. Vallë ta këtë dëgjuar ai deklaratën e tij? Presim një reagim nga reperi.