UDHËTUAN PËR BIZNES/ Alketa dhe Jonida pozojnë me këmisha nate dhe duken SUPER SEKSI (FOTO) – AlpeGossip
UDHËTUAN PËR BIZNES/ Alketa dhe Jonida pozojnë me këmisha nate dhe duken SUPER SEKSI (FOTO)

UDHËTUAN PËR BIZNES/ Alketa dhe Jonida pozojnë me këmisha nate dhe duken SUPER SEKSI (FOTO)

Alketa Vejsiu dhe Jonida Maliqi, së fundmi udhëtuan në Marrakech për të bërë fotot e koleksionit të tyre më të ri të quajtur ”Helium”.

Ditën e sotme, Alketa ka postuar një foto së bashku me këngëtaren ku të dyja duken të lumtura në shoqërinë e njëra-tjetrës. Në foto, Alketa dhe Jonida shfaqen tepër seksi të veshura me këmisha nate të mëndafshta.

Moderatorja e shoqëroi foton me shkrimin: Goca e preferuar.

Mesa duket, Alketa dhe Jonida jo vetëm janë të suksseshme në biznesin që bëjnë por gjithashtu kanë sëbashku një shoqëri të mirë. /AlpeGossip.al