“DITËLINDJA E ËNDRRAVE”/ Enca sjell super pamjet nga vendi ku ndodhet (FOTO) – AlpeGossip
“DITËLINDJA E ËNDRRAVE”/ Enca sjell super pamjet nga vendi ku ndodhet (FOTO)

“DITËLINDJA E ËNDRRAVE”/ Enca sjell super pamjet nga vendi ku ndodhet (FOTO)

Prej ditësh Enca ka njoftar se po afronte ditëlindja e saj dhe më në fund pritjes i erdhi fundi.

Këngëtarja është shprehur mjaft e emocionuar për këtë ditë të veçantë për të, madje zbuloi edhe vendin ku do të festonte.

E bëhej fjalë pikërisht për kryeqytetin francez, Parisin.

Ditën e sotme mesa duket Enca ka mbërritur aty e nuk ka nguruar aspak që të ndajë me miqtë e saj pamje nga vendet spektakolare të këtij qyteti.

Në vazhdim Enca pritet të zbulojë edhe pamje nga festa e cila mendohet të jetë “e çmendur”, ashtu si të tjerat ku këngëtarja merr pjesë.