Marina na ka gënjyer apo mposhti frikën e saj të madhe? Zbuloni çfarë ka bërë ajo dhe Luana (FOTO) – AlpeGossip
Marina na ka gënjyer apo mposhti frikën e saj të madhe? Zbuloni çfarë ka bërë ajo dhe Luana (FOTO)

Marina na ka gënjyer apo mposhti frikën e saj të madhe? Zbuloni çfarë ka bërë ajo dhe Luana (FOTO)

Ato janë dy motrat më të komentuara të ‘shoëbiz-it’ shqiptar, për anën private dhe profesionale. Çdo postim i tyre përbën interes për publikun. Ditën e sotme dy motrat bukuroshe kanë filluar pushimet e tyre dimërore. Destinacioni i radhës është një vend i tejmbushur me borë, ku duket se vajzat janë duke u argëtuar shumë. Nuk dihet ende nëse këto janë pushime mes motrash apo janë të shoqëruara nga partnerët e tyre, por këtë ndoshta do e mësojmë në fotot e tjera.

Mirëpo disa muaj më parë, e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”, Marina Vjollca rrëfeu se nuk ishte ekzaktësisht fanse e pushimeve në zonat me borë, për shkak të një eksperience të frikshme që ajo kishte provuar disa vite më parë, pasi e kishte zënë paniku kur i duhej të rrëshqiste.
Siç duket Marina e paska hequr frikën!