“E KAM FIKSIM”/ Deklarata bombë e aktorit shqiptar: Dua të puth në buzë Bujar Asqeriun (FOTO+VIDEO) – AlpeGossip
“E KAM FIKSIM”/ Deklarata bombë e aktorit shqiptar: Dua të puth në buzë Bujar Asqeriun (FOTO+VIDEO)

“E KAM FIKSIM”/ Deklarata bombë e aktorit shqiptar: Dua të puth në buzë Bujar Asqeriun (FOTO+VIDEO)

Aktori shqiptar, Amos Zaharia ishte i ftuar në emisionin “E diell”. Gjatë intervistës ai zbuloi detaje interesante nga jeta e tij, si private ashtu dhe personale.

Cilin nga meshkujt shqiptarë do e puthje në buzë në një rol”, ishte një ndër pyetjet që i drejtoi Alesia Bami. Aktori nuk hezitoi të përgjigjej, duke u shprehur se i ka mbetur fiksim Bujar Asqeriu.

“Për meshkuj më ka mbetur fiksim Bujar Asqeriu, sa herë e shoh them ah Bujar si s’të putha njëherë! Po prit se ka karrierë të gjatë”, tha Amosi.