SHTATZËNË PËR HERË TË PARË/ Reagon më në fund Marina Vjollca (FOTO) – AlpeGossip
SHTATZËNË PËR HERË TË PARË/ Reagon më në fund Marina Vjollca (FOTO)

SHTATZËNË PËR HERË TË PARË/ Reagon më në fund Marina Vjollca (FOTO)

Prej disa ditësh në media kanë qarkulluar lajmet se moderatorja Marina Vjollca është në pritje të fëmijës së parë. Gjithë aludimet nisën pas një fotoje ku Marina shihej pranë Getoarit, ndërkohë që ky i fundit i prekte barkun.

Pas aludimeve për shtatzëni, Marina ka reaguar pak më parë me një foto të postuar në Instagram ku shfaqet gjatë pushimeve në Londër. “Jeto, dashuro, Londer”, shkruan Marina duke treguar se aktualisht po shijon në maksimum pushimet e saj dhe nuk ka dëshirë të prononcohet për lajmet e fundit.

Gjithashtu, ditën e  sotme burime për ‘Prive’ hodhën poshtë lajmin dhe thanë se Marina dhe Geti ende nuk e kanë një plan të tillë.