Stresi “djali i të papriturave”/ Surprizon Keisin me dhuratën e ëmbël (FOTO) – AlpeGossip
Stresi “djali i të papriturave”/ Surprizon Keisin me dhuratën e ëmbël (FOTO)

Stresi “djali i të papriturave”/ Surprizon Keisin me dhuratën e ëmbël (FOTO)

Historia e dashurisë që nisi në lagje mes Keisit dhe Stresit, u kurorëzua me martesë, pasi çifti është martuar në gjendjen civile, ndërsa më vonë do të festojnë me miqtë e familjet.

Por duket se dashuria e ka ndryshuar shumë reperin shqiptar, i cili ka deklaruar më herët se do të heqë dorë nga muzika përfundimisht për t’ju përkushtuar familjes.

Madje Kejsi na ka prezantuar me versionin romantik të Stresit, i cili nuk lë pa përkëdhelur partneren me detaje të vogla. Ai i kishte dhuruar partneres një trëndafil blu dhe Keisi rrëmbeu telefonin e tij për ta publikuar në profilin e Stresit në “Instagram”.