“DJE UNË IKA”/ Ilnisa i rrëfen Meritonit që ka dalë nga shtëpia e BBV? Gazetarja: Kam ardhur në mëngjes… – AlpeGossip
“DJE UNË IKA”/ Ilnisa i rrëfen Meritonit që ka dalë nga shtëpia e BBV? Gazetarja: Kam ardhur në mëngjes…

“DJE UNË IKA”/ Ilnisa i rrëfen Meritonit që ka dalë nga shtëpia e BBV? Gazetarja: Kam ardhur në mëngjes…

E gjithë shtëpia e ‘Big Brother VIP’ u përfshi në një debat të fortë, pas përplasjes mes Rikes dhe Meritonit, i cili hoqi rripin e pantallonave për t’i vërtetuar banores së ‘Big Brother VIP’ se ishte ‘burrë’.

Por ajo që ra në sy ishte mungesa e partneres së Meritonit, Ilnisës, e cila në asnjë moment të debatit nuk u shfaq.

Por duket se moderatorja nuk ka qenë prezente në atë skenë shumë të komentuar. Në një video të publikuar në TikTok, moderatorja deklaron se ka qenë jashtë shtëpisë dhe se është kthyer në mëngjes.

“Dje unë ika, kam ardhur në mëngjes në dhomën e rrëfimit! Kam ardhur në mëngjes”, deklaron në video Ilnisa.

Ndërsa moderatori i ka kërkuar që të mos flasë më duke i psherëtirë “shshshshsh”.

Pjesë nga biseda:

Ilnisa: Dje unë ika, kam ardhur në mëngjes nga dhoma e rrëfimit (qesh).

Meritoni: Shshshshs

Ilnisa: Kam ardhur në mëngjes (qesh përsëri)

Meritoni: Shshshshsh

Gazetarët nis të jenë përsëri dhe kokën mbi dyar në vendosjen/