“PLAS” SHERRI NË BIG BROTHER VIP/ Ledjona-Eglës: Nesër ikën ti, pastrohet dhoma – AlpeGossip
“PLAS” SHERRI NË BIG BROTHER VIP/ Ledjona-Eglës: Nesër ikën ti, pastrohet dhoma

“PLAS” SHERRI NË BIG BROTHER VIP/ Ledjona-Eglës: Nesër ikën ti, pastrohet dhoma

Loja në Big Brother sa vjen edhe bëhet më e fortë për banorët. Mbrëmjen e sotme një nga banorët do lërë shtëpinë dhe midis të nominuarve janë Ledjona dhe Egla.

Në një diskutim mbrëmjen e djeshme në dhomën e gjumit Ledjona ka ngacmuar Eglën.

Ledjona: Nesër ikën ti Egla dhe pastrohet dhoma.

Egla: Vazhdo jepi gojës.

VIDEO