5 HERË RADHAZI/ Bes Kallaku nuk pushon dot së teshtiri në mes të emisionit dhe ne nuk po ndalojmë dot së qeshuri – AlpeGossip
5 HERË RADHAZI/ Bes Kallaku nuk pushon dot së teshtiri në mes të emisionit dhe ne nuk po ndalojmë dot së qeshuri

5 HERË RADHAZI/ Bes Kallaku nuk pushon dot së teshtiri në mes të emisionit dhe ne nuk po ndalojmë dot së qeshuri

Duket se Ardit Gjebrea ka vendosur të ndryshojë skaletën këtë të dielë të fundit për vitin 2018.

Gjebrea vendosi të fusë në trasmetim gjatë “Telebingos Shqiptare” Bes Kallakun, Erion Isai dhe Olsi Bylyku duke shkaktuar të qeshura pafund me treshen fantastike.

Gjatë përzgjedhjes së biletave të “Telebingos Shqiptare” Erion Isai ka zgjedhur të ndajë me publikun e emisionit të famshëm, një moment tejet komik nga xhirimet e emisionit “BE caffe” ku paraprakisht shpjegoi se Besi kishte pasur një problem alergjik dhe nuk pushonte së teshtiri.

Në videon e postuar në Instagram edhe nga Kallaku duket se si aktori teshtin pesë herë radhazi, ndërkohë që kolegët e tij dhe gjithë audienca nuk ndalonin së qeshuri.

Më poshtë ndiqni videon e shkëputur