Një DIVË e vërtetë/ Nora Istrefi na tregon se në këtë set fotografik është…..(FOTO) – AlpeGossip
Një DIVË e vërtetë/ Nora Istrefi na tregon se në këtë set fotografik është…..(FOTO)

Një DIVË e vërtetë/ Nora Istrefi na tregon se në këtë set fotografik është…..(FOTO)

Nora Istrefi ka kryesisht vetëm hite të suksesshme. Këngëtarja nga Kosova, nuk di të ndalet, dhe ne mendojmë se kjo është periudha më e mirë e karrierës së saj.

Këto kohë ajo është bërë mjaft aktive duke postuar foto nga më të ndryshme dhe së fundmi ajo  ka përgatitur një set fotografik ku duket shumë tërheqëse.

Ajo është veshur me të bardha duke nxjerr hiret e saja fermërore. Ndryshe ajo mund të quhet më të vërtet një DIVË shumë sharmante dhe keto e tregojnë fotot e fundit

Përgatiti: AlpeNews.al

 

A post shared by Nora Istrefi (@_noraistrefi_) on