“KUR VJEN GENCI MAMI GATUAN GJËRA TË MIRA”/ Greta Koçi “xheloze” për kunatin (VIDEO) – AlpeGossip
“KUR VJEN GENCI MAMI GATUAN GJËRA TË MIRA”/ Greta Koçi “xheloze” për kunatin (VIDEO)

“KUR VJEN GENCI MAMI GATUAN GJËRA TË MIRA”/ Greta Koçi “xheloze” për kunatin (VIDEO)

Para disa ditësh Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj bënë publike lidhjen duke treguar se shumë shpejt do të martohen. Greta Koçi është shumë pranë tyre dhe në intervistën për “Mos i fol shoferit” në Ora News ka rrëfyer marrëdhëniet e familjes me dhëndrin e parë në shtëpi, sidomos sjelljen e nënës së tyre.

Greta Koçi: Me Gencin kemi raporte shumë të mira, po e fus dhe unë veten në këtë raport sepse jam vajza e madhe e shtëpisë. Na respekton shumë, e respektojmë shumë. Dua të thëm që kur vjen Genci, mamaja ime i hyn cdo gjëje me themel, gatuan gjërat më të mira. Dhe unë i them, moj ti, kur të të vijë dhëndri i madh, do bësh kështu. Do bëj thotë, do bëj dhe më shumë.