“BEYONCE BËN MAGJI TË ZEZË!”/ Bateristja tregon sjelljet e çuditshme të këngëtares – AlpeGossip
“BEYONCE BËN MAGJI TË ZEZË!”/ Bateristja tregon sjelljet e çuditshme të këngëtares

“BEYONCE BËN MAGJI TË ZEZË!”/ Bateristja tregon sjelljet e çuditshme të këngëtares

Një bateriste po akuzon Beyonce-n se bën magji, të cilën e ka praktikuar edhe ndaj saj.

Kimberly Thompson, e cila është në proces gjyqësor, shprehet se ka punuar me këngëtaren për 7 vite dhe e akuzon se ka bërë një fushatë kundër saj, përfshirë edhe praktikimin e magjisë së zezë.

Thompson tregon gjithashtu se ylli i muzikës pop vrau kotelen e saj.

Bateristja ka kërkuar urdhër mbrojtje nga Beyonce, pasi dyshonte se këngëtarja përgjonte telefonin e saj dhe i kontrollonte financat, shkruan “The Blast”.

Gjyqtari ka hedhur poshtë kërkesën për një urdhër të përkohshëm mbrojtjeje, ndërsa Beyoince nuk ka bërë asnjë koment lidhur me pretendimet e ish-të punësuarës së saj.