TANI E KA KUNAT/ Por ja ç’raport ka pasur Greta me Gencin dikur (FOTO) – AlpeGossip
TANI E KA KUNAT/ Por ja ç’raport ka pasur Greta me Gencin dikur (FOTO)

TANI E KA KUNAT/ Por ja ç’raport ka pasur Greta me Gencin dikur (FOTO)

E ftuar së fundmi në emisionin “Trokit” ishte këngëtarja e njohur Greta Koçi, e cila rrëfeu planet e saj për karrierën, si edhe marrëdhënien e veçantë me Gencin, partnerin e motrës së saj.

Greta rrëfeu se që në fillimet e lidhjes së tyre, ajo ishte dakort për marrëdhënien, madje kishte dhe ka ende një konsideratë të veçantë për Gencin, megjithëse u aludua se raportet mes tyre ishin prishur.

‘Unë kam raporte të shkëlqyera me Gencin. Jo vetëm unë po dhe prindërit e duan shumë. Dhe ai i do shumë. Kam qenë që në fillim pro lidhjes, e kam dashur gjithmonë. Ai është shumë i edukuar, shumë i dashur. Jam e lumtur për ta dhe i uroj “U plakshi bashkë”.- ka thënë Greta në studio.