U NDA NGA E FEJUARA PAS 9 VITESH/ Këngëtari i njohur shqiptar filmohet me Fifin (FOTO) – AlpeGossip
U NDA NGA E FEJUARA PAS 9 VITESH/ Këngëtari i njohur shqiptar filmohet me Fifin (FOTO)

U NDA NGA E FEJUARA PAS 9 VITESH/ Këngëtari i njohur shqiptar filmohet me Fifin (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Fifi ka qenë shumë e komentuar së fundmi në media për shkak të thashethemeve se ajo është në një lidhje me Flori Mumajesin.

Dyshja kanë vërtetuar se janë vetëm miq dhe video që qarkulloi pak muaj më parë, ku shfaqeshin në momente romantike, ishte thjesht një interpretim i tyre për këngën “Ja ke bo vetes”.

Fifi ruan një shoqëri të mirë me Florin, por edhe me këngëtarë të tjerë siç është Mateus Frroku. Ky i fundit ka qenë shumë i komentuar së fundmi për ndarjen nga e fejuara me të cilën ishte 9 vite i lidhur.

Mateus ka postuar disa video me Fifin ku tregon se ç’po heqin për të mbajtur dietë.

Ata shfaqen në restorant duke porositur dhe teksa Fifi vendosë të porosisë ushqime të shëndetshme, Mateus ndërhyn dhe porosit pica duke e prishur dietën.