DO VINI DUART NË KOKË/ Me këto 5 veshjet e Morena Tarakut mund të blini 3 makina (FOTO) – AlpeGossip
DO VINI DUART NË KOKË/ Me këto 5 veshjet e Morena Tarakut mund të blini 3 makina (FOTO)

DO VINI DUART NË KOKË/ Me këto 5 veshjet e Morena Tarakut mund të blini 3 makina (FOTO)

Morena Taraku është një ndër femrat më seksi të showbizit e cila  komentohet gjithmonë për jetën luksoze.

Ish missi është gjithmonë në qendër të vëmendjes dhe jo vetëm për jetën private por edhe për fotot provokuese që shpesh publikon në rrjetet sociale. Prej vitesh Morena dallohet për stilin e veçantë në veshje dhe së fundmi po zbulojm se Morena shpenzon shuma marramendëse.

Faqa “what they wearin” ka pubilkuar disa nga veshjet e Morenës  së bashku me markat dhe  çmimet. Ndoshta do vini duart në kokë por po vetëm një xhaketë i kushton 7.950 euro. Ndërkohë që në media komentohet luksi i shfrenuar nga ana tjetër Morena po i shijon këto momente duke publikuar gjithmonë veshje sa më të shtrenja. Epo nuk ka faj, të gjithë femrat duan të provokojnë për vëmendje.

Kujtojm se postimi i fundit ishte unaza me diamant dhe ne jemi në pritje të zbulojmë princin e Morenës.

AlpeNews.al