ÇFARË NDODHI? Yll Limanit i është anuluar koncerti, por cila ishte arsyeja? – AlpeGossip
ÇFARË NDODHI? Yll Limanit i është anuluar koncerti, por cila ishte arsyeja?

ÇFARË NDODHI? Yll Limanit i është anuluar koncerti, por cila ishte arsyeja?

Yll Limani është padyshim një ndër këngëtarët më të pëlqyer dhe me më shumë fansa në showbizin shqiptar. E kjo jo më kot. Çdo këngë e tij arrin të marrë gjithë vëmendjen e duhur dhe të rrëmbejë menjëherë zemrat e të gjithë publikut. Ylli, me zërin dhe këngët e tij aq të veçanta ka arritur që përherë të përçojë tek publiku emocion, çfarëdo moshe që ata të kenë.

Ditën e sotme Ylli ka bërë një lajmërim për ndjekësit e tij në Instastory, ku ka treguar se një nga koncertet e tij mbrëmjen e sotme është anuluar. Kjo për shkak se ligji nuk e lejon muzikën pas orës 23:00 në ambjente të hapura dhe Ylli ka sqaruar situatën duke treguar ndjekësve se do të shihen së shpejti.

Yll Limanit i është anuluar koncerti, por cila ishte arsyeja?