FRANÇESKA JAÇE TËRBON DHE DEMIN/ Tregon gjithçka fshihet poshtë fustanit të lagur (FOTO) – AlpeGossip
FRANÇESKA JAÇE TËRBON DHE DEMIN/ Tregon gjithçka fshihet poshtë fustanit të lagur (FOTO)

FRANÇESKA JAÇE TËRBON DHE DEMIN/ Tregon gjithçka fshihet poshtë fustanit të lagur (FOTO)

Edhe për modelen Françeska Jaçe nuk ka mbaruar ende vera.

Këtë bukuroshja sexy na e ka treguar me një foto mjaft provokuese nga Republika Domenikane.

Françi duket mjaft sensuale dhe gjysmë e lagur. Kështu bien në pah dhe thithkat e saj si dhe linjat perfekte të trupit. Ajo është një nga femrat shqiptare që më së shumti përflitet për pozat provokuese.