“SI AFRIKANE!” Kida bën transformimin e paparë në look dhe i shkon (FOTO) – AlpeGossip
“SI AFRIKANE!” Kida bën transformimin e paparë në look dhe i shkon (FOTO)

“SI AFRIKANE!” Kida bën transformimin e paparë në look dhe i shkon (FOTO)

Kida është transformuar totalisht!

Këngëtarja ka bërë ndryshimin e paparë në look dhe duket shumë ndryshe!

Kida ka bërë flokët gërsheta, dhe nga pamjet shohim se është shndërruar si një vajzë afrikane, veçanërisht me atë super nxirjen që ka marrë në plazh!

Nuk e dimë nëse ky do të jetë look-u i ri në klip apo thjesht për pushime!

Kida ka sjellë dy bashkëpunime këtë verë, një me Lyrical Son “Deja Vu” dhe tjetra me Ermal Fejzullahun “Tela”.

Të jetë ky look-u i ri në klip? Gjithsesi i shkon apo jo!

View this post on Instagram

Africana😜 @vesagashi_mua @gurigashi 📸💛

A post shared by KIDA (@kida) on