“AJO LËVIZ SHUMË”/ PM zbulon se ka fjetur së bashku me Sarah (VIDEO) – AlpeGossip
“AJO LËVIZ SHUMË”/ PM zbulon se ka fjetur së bashku me Sarah (VIDEO)

“AJO LËVIZ SHUMË”/ PM zbulon se ka fjetur së bashku me Sarah (VIDEO)

Pasi ishin ulur të gjithë për të fjetur, Einxhel është zgjuar e përlotur pasi kishte parë një ëndërr të keqe. Moderatorja kishte parë dikë që ishte shumë keq.

Që t’i rrinte pranë në këto momente aspak të mira për Einxhel ishte zgjuar Pajtimi. Ata të dy ishin ulur në oborr jashtë dhe kanë biseduar në lidhje me ëndrrën, por edhe për gjëra të tjera.

Në një moment, Einxhel e pyet Dj PM nëse ishin ulur vonë dhe ai shprehet se ishte ulur në krevatin e Sarah.

Biseda mes tyre:

Einxhel: A keni fjet vonë?

PM: Unë kam fjet pas teje. Ti, Beniada dhe unë kemi fjet menjëherë. Edhe Big Mama

Einxhel: Edhe Antonela

PM: Edhe Antonela, po ka qenë duke bërë muhabet me Dagz-in. Unë duke folur me Big Mamën më ka zënë gjumi. Tani jam zgjuar të shkoj te vendi im

Einxhel: Si shpjegohet që fjetëm kështu sonte, apo nga vera?

PM: Se di

Einxhel: Unë kështu kam qenë gjithë ditën sot në fakt. Edhe në drekë më zuri gjumi te grimi. Edhe këtu do kisha fjet jashtë, po nuk isha rehat aty. Edhe me u çu e me u shtri po përtoja

PM: Tani kam flet me Sarah, ama ajo lëviz shumë

Einxhel: Po mos fli. Ti flet sikur të ka detyruar njeri me flet me zor. Fli te dopio

PM: Nganjëherë më thotë a po fle me mua. Ama njeri që lëviz 108 herë për 3 minuta, unë nuk mund të koncentrohem.