NA KTHEU PAS NË KOHË/ Alketa Vejsiu publikon foton e rrallë nga “Miss Shqipëria 2012” – AlpeGossip
NA KTHEU PAS NË KOHË/ Alketa Vejsiu publikon foton e rrallë nga “Miss Shqipëria 2012”

NA KTHEU PAS NË KOHË/ Alketa Vejsiu publikon foton e rrallë nga “Miss Shqipëria 2012”

Alketa Vejsiu njihet si një nga moderatoret më elokuente në televizionet shqiptare. Prej shumë vitesh ajo ka drejtuar formate të ndryshme progamesh, ndër to dhe ‘Historiku i Miss Shqipëria’ në vitin 2012.

Ka qenë vetë moderatorja e cila ka ndarë një kujtim të sajin nga ajo periudhë duke publikuar një foto të rrallë, ku duket shumë tërheqëse dhe me një pamje të kuruar si gjithmonë.

Vejsiu ka folur shpesh për ëndrrën e madhe që ka pasur që në fëmijëri për televizionin, pjesë e të cilës ka qenë dhe ‘Miss Shqipëria’.

Herë pas here Alketa na ka kthyer pas në kohë, duke publikuar dhe treguar historinë e saj të rrugëtimit deri më sot, i cili ka rezultuar shumë i suksesshëm për moderatoren.