“NUK KA TALENT POR LEKË”/ Reperi shqiptar thumbon publikisht Feron (FOTO) – AlpeGossip
“NUK KA TALENT POR LEKË”/ Reperi shqiptar thumbon publikisht Feron (FOTO)

“NUK KA TALENT POR LEKË”/ Reperi shqiptar thumbon publikisht Feron (FOTO)

Fero shumë shpejt është kthyer në një ndër reperat më të komentuar në media, këngët e të cilit dëgjohen dhe shumë shpejt kthehen në super hite

Ditën e djeshme, i ftuar në emisionin ‘Late Night Show’ në Ora News ka qenë reperi shqiptar KMC i cili i është kthyer publikisht Feros duke thënë se ai nuk ka talent por është bërë i njohur falë lekëv

“Ka shumë që janë të famshëm se kanë lekë, por nuk kanë talent. Një prej tyre është Fero, nuk ka talent.”, ka thënë ai ndërkohë që moderator Kastro Zizo e ka pyetur:’ Fero ka qindra, mijëra klikime, miliona shikime në YouTube. Nuk të pëlqen Fero? Ti mendon se Fero ka lekë prandaj ka ecur para?’

‘Jo leku, e menaxhojnë siç duhet. Është edhe menaxhimi nga njëra anë. Nuk do bëja kurrë një bashkëpunim me Feron. Mund të gjej dikë tjetër, pse Feron.”, ka përfunduar reperi.