Ju kishte munguar?! Rikthehet Robert Aliaj, pamja e tij sot do t’ju lërë me gojë hapur (FOTO) – AlpeGossip
Ju kishte munguar?! Rikthehet Robert Aliaj, pamja e tij sot do t’ju lërë me gojë hapur (FOTO)

Ju kishte munguar?! Rikthehet Robert Aliaj, pamja e tij sot do t’ju lërë me gojë hapur (FOTO)

Robert Aliaj është rikthyer mbrëmjen e sotme në ekranin e TV Klan, disa muaj pas mbarimit të “Dance with me” ku e shihnim çdo të hënë.

Roberti është i ftuar në emisionin “Në kurthin e Piter Pan” ku pamja e tij sot i ka habitur të gjithë.

Artisti është shfaqur me një shall në kokë plot ngjyra, me pantallona e bluzë me viza dhe atlete ngjyrë jeshile fosforeshente.

Robertin jeni mësuar ta shihni përgjithësisht të veshur me të zeza, por këtë herë për t’iu përshtatur programit për fëmijë, artisti ka vendosur të vijë me një pamje të tillë.