Ende nuk është hapur sezoni i plazhit, por këta VIP-a shqiptarë “i zuri vapa” më shpejt nga ç’duhet (FOTO) – AlpeGossip
Ende nuk është hapur sezoni i plazhit, por këta VIP-a shqiptarë “i zuri vapa” më shpejt nga ç’duhet (FOTO)

Ende nuk është hapur sezoni i plazhit, por këta VIP-a shqiptarë “i zuri vapa” më shpejt nga ç’duhet (FOTO)

Sezoni i do edhe disa javë të mira për të nisur zyrtarisht, por po shkëlqeu dielli fort s`ka asgjë në botë që mund t`i ndalë njerëzit të shkojnë drejt detit, sidomos ata që e adhurojnë.

Si Blendi Fezviu që kalon një pjesë të mirë të verës në det. E nisi edhe për këtë vit. Meqë në shumicën e këtyre eksperiencave është me familjen dhe gratë preferojnë rrezet e diellit, ai merr telefonin dhe shkopin për të bërë fotot.

Plazhin e nisi edhe Bert Dumani. Si mund të kalohen më mirë fundjavat veçse në det?

Pse vetëm djemtë, edhe vajzat e inaguruar plazhin për këtë sezon. Alesia Bami, me bikini e postoi një foto nga deti.

Venera Lumani, gjithashtu. Ajo dhe Lindi kanë axhendë të zënë gjatë verës ndaj shfrytëzojnë këto fundjava për t`ia bërë plazhit taaa.

Në plazh ishin edhe dy shokët e ngushtë, Aurela dhe Endriti. Madje këta të fundit bënë tamam foto artistike. Tani që e mësuat se plazhi lloi, bëjeni një shëtitje fundjavën tjetër.