HITI I VERËS/ Kënga e re e Ronela Hajatit dhe Don Phenom do t’ju bëjë të kërceni – AlpeGossip
HITI I VERËS/ Kënga e re e Ronela Hajatit dhe Don Phenom do t’ju bëjë të kërceni

HITI I VERËS/ Kënga e re e Ronela Hajatit dhe Don Phenom do t’ju bëjë të kërceni

Ronela Hajati dhe Don Phenom kanë publikuar sot bashkëpunimin e tyre të parë e që po pritej me padurim nga fansat. Kënga mban titullin “Çohu” dhe është shumë ritmike.

Brenda pak minutave kënga ka arritur mijëra shikime në Youtube dhe është pëlqyer shumë.

Muzika dhe teksti është punuar nga Ronela dhe një pjesë nga Don Phenom.

Në videoklip mbizotërojnë ngjyrat blu dhe e verdhë dhe Ronelën herë e shohim me flokë kaçurrela e herë me paruke të shkurtra.

Pritet që ky bashkëpunim të kthehet në hitin e verës.