ZYRTARIZOHET LIDHJA/ Einxhel drekon me familjen e Dagzit, dalin PAMJET – AlpeGossip
ZYRTARIZOHET LIDHJA/ Einxhel drekon me familjen e Dagzit, dalin PAMJET

ZYRTARIZOHET LIDHJA/ Einxhel drekon me familjen e Dagzit, dalin PAMJET

Dj Dagz dhe Einxhel Shkira e kanë zyrtarizuar lidhjen e tyre dhe për këtë nuk ka më dyshime. Dyshja kanë drekuar së fundmi me familjen e Dagzit.

Ato kanë shkuar në një restorant në Dajt, nga ku nuk i kanë kursyer fotot dhe videot në rrjete sociale. Dagz ka publikuar një video të babait dhe motrës së tij dhe një video me Einxhelin.