”MOS U NXITO TË…”/ Lori Hoxha ka këshillën më të vlefshme për adoleshentët! (FOTO) – AlpeGossip
”MOS U NXITO TË…”/ Lori Hoxha ka këshillën më të vlefshme për adoleshentët! (FOTO)

”MOS U NXITO TË…”/ Lori Hoxha ka këshillën më të vlefshme për adoleshentët! (FOTO)

Lori Hoxha, është një personazh mjaft i njohur dhe i ndjekur në rrjetet sociale. Ajo gjithnjë di si të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj me anë të fotove dhe videove të ndryshme që poston në profilin e saj.

Mesa duket, bukuroshja sot paska patur kohë të lirë dhe shumë nga ndjekësit e saj kanë patur mundësinë ta pyesin bloggeren lidhur me gjëra të cilat nuk i dinë akoma.

Një nga ndjekësit ishte i intersuar të dinte se cila ishte këshilla më e mirë që Lori mund ti jepte adoleshentëve dhe bukuroshja sigurisht nuk mund të kishte një përgjigje më të bukur.

Ajo i shprehet: Bëj më mirë. Ji mendjehapur. Mos u nxito të rritesh. Gjërat për të cilat shqetësohesh tani nuk do të kenë vlerë pas 5 vitesh.

Dëgjojeni adoleshentë, Lori po thotë diçka të drejtë!/AlpeGossip.al