MOS VALLË ËSHTË INFEKTUAR ME COVID-19? Morena Taraku testohet për virusin dhe procedurën e ndan në rrjete sociale (FOTO) – AlpeGossip
MOS VALLË ËSHTË INFEKTUAR ME COVID-19? Morena Taraku  testohet për virusin dhe procedurën e ndan në rrjete sociale (FOTO)

MOS VALLË ËSHTË INFEKTUAR ME COVID-19? Morena Taraku testohet për virusin dhe procedurën e ndan në rrjete sociale (FOTO)

Ashtu si modelja Emina Cunmulaj (kliko këtu), edhe këngëtarja Morena Taraku ka realizuar testin për Covid-19 dhe pamjet ka vendosur t’i ndajë në rrjete sociale.

S’e dimë nëse Morenës i janë shfaqur simptoma apo thjesht ka pasur kontakt me persona të infektuar, ndaj për të hequr merakun ka bërë një test për koronavirusin.

Megjithatë, këngtarja s’ka ngurruar të ndajë me ndjekësit momentin e bërjes së tamponit.

Pamjet janë  publikuar në TikTok, ndërsa më vonë ka treguar gjithashtu edhe rezultatin.

Morena ka testuar negative për Covid-19 dhe pamjet e publikuara kanë shërbyer si ndërgjegjësim për atë pjesë të popullit që ende nuk merr masa kundër koronavirusit dhe ende s’e ka ndjerë pranë rrezikun.