Nuk habitemi fare, dardha bie nën dardhë! Vajza e Aurelës ja merr këngës njësoj si mami (VIDEO) – AlpeGossip
Nuk habitemi fare, dardha bie nën dardhë! Vajza e Aurelës ja merr këngës njësoj si mami (VIDEO)

Nuk habitemi fare, dardha bie nën dardhë! Vajza e Aurelës ja merr këngës njësoj si mami (VIDEO)

Këngëtarja energjike Aurela Gaçe na tregon shpesh nëpërmjet postimeve se sa shumë i kanë ngjarë vajzat e saj. Pasi na zbuloi se vajza e madhe Grace kishte aftësi të mira në këndim, këtë herë na tregoi talentin e vogëlushes së saj Abigail e cila edhe pse vetëm 14 muajshe dëgjohet duke kënduar.

Në video Aurela dhe Grace nisin të këndojnë “Tik-tak në kraharorin tim, zemra gjithë gëzim”, ndërsa Abigail vazhdon “Tik-tak…”.

“Abi këndon me motrën edhe me mamin. Zot faleminderit”, shkruan Aurela krah videos.

🤣 Abi kendon me motren edhe me mamin 😍😍😍 .🙏 Zot faleminderit

A post shared by email [email protected] (@aurelagaceofficial) on