BabyGee mashtron me format trupore, shikoni sa ndryshe i duket gjoksi (FOTO) – AlpeGossip
BabyGee mashtron me format trupore, shikoni sa ndryshe i duket gjoksi (FOTO)

BabyGee mashtron me format trupore, shikoni sa ndryshe i duket gjoksi (FOTO)

Emri i saj ka nisur të lakohet së shumti në showbizz.

Madje pas largimit nga ‘On records’ BabyGee po bëhet edhe më e përfolur . Këngëtarja është goxha aktive në rrjetet sociale dhe në pjesën më të madhe të postimeve shfaqet seksi dhe provokuese. Një ndër pjesët e trupit që binte në sy ishte edhe gjoksi, madhësia e të cilit bëri të dyshohej për ndonjë ndërhyrje. Por jo! Gordana thjeshtë ka mashtruar me veshje të ngushta të cilat ia tregojnë gjoksin më të rritur sepse në të vërtetë është ndryshe. Fotot flasin vetë.