NË MUAJIN E 5 TË SHATATËZANISË/ Ja si duket Floriana Garo (FOTO) – AlpeGossip
NË MUAJIN E 5 TË  SHATATËZANISË/  Ja si duket Floriana Garo  (FOTO)

NË MUAJIN E 5 TË SHATATËZANISË/ Ja si duket Floriana Garo (FOTO)

Moderatorja e njohur shqiptare, Floriana Garo, prej më shumë se një viti është larguar nga Shqipëria dhe tashmë jeton në Gjenevë së bashku me bashkëshortin dhe vajzën e saj. Pak kohë pasi u bë nënë për herë të parë, Floriana zbuloi në muajin qershor se është sërish shtatzënë.

E ftuar në emisionin “Rudina”, Floriana foli për shtatzëninë ku dhe tregoi se ishte tre muajsh shtatzënë dhe se dëshironte shumë të bëhej me djalë.

“Ja kam marrë dorën mëmësisë dhe më mirë tani shpejt dhe nuk i harroj ato që kam mësuar.”, tha Floriana. Ajo është treguar mjaft diskrete dhe fotot e saj me barkun e rrumbullakosur kanë qenë të rralla.

Pas shumë kohësh, ditën e sotme ajo ka publikuar një foto ku shihet së bashku me dy nga mikeshat e saj. Tashmë Foriana është 5 muajshe shtatzënë dhe siç shihet moderatorja shkëlqen nga nuri i shtatzënisë.